Η Υφυπουργός Παιδείας συγχαίρει την ελληνική αποστολή για τα 34 μετάλλια και την εξαιρετική εμφάνιση στην Παγκόσμια Σχολική Γυμνασιάδα

Η Υφυπουργός Παιδείας κα Ζέττα Μ. Μακρή, αρμόδια και για τον σχολικό αθλητισμό, συγχαίρει θερμά μαθήτριες, μαθητές, συνοδούς – προπονητές, που συμμετείχαν στην Παγκόσμια Σχολική Γυμνασιάδα, που διεξήχθη από 14 έως 22 Μαΐου στη πόλη στη Deauville της Γαλλίας.

«Αισθάνομαι μεγάλη υπερηφάνεια για τις επιδόσεις της ελληνικής αποστολής στην Παγκόσμια Σχολική Γυμνασιάδα. Εκτιμώ, αναγνωρίζω και επιβραβεύω την προσπάθεια, την πειθαρχία, την επιμονή, τα ιδεώδη της ευγενούς άμιλλας και του ευ αγωνίζεσθαι, του σεβασμού στο ολυμπιακό πνεύμα, που η Ελλάδα έχει εμφυσήσει στον παγκόσμιο αθλητισμό και τα παιδιά μας εκπροσώπησαν με τον καλύτερο τρόπο, πρεσβευτές της χώρας μας και της γενιάς τους. Συγχαρητήρια σε όλες και όλους! Μας κάνετε περήφανους!».

Η κα Μακρή ευχαρίστησε τη Διεύθυνση Φυσικής Αγωγής και τον Διευθυντή κ. Κερερέ αλλά και σε όλους όσοι εργάζονται για την ενίσχυση του ρόλου του σχολικού αθλητισμού σε όλες τις βαθμίδες εκπαίδευσης.

Η ελληνική αποστολή επέστρεψε με τριάντα τέσσερα 34 μετάλλια (3 χρυσά, 19 ασημένια, και 12 χάλκινα)στις αποσκευές της και η επιτυχία αυτή έτυχε θερμής υποδοχής από την εκπαιδευτική και σχολική κοινότητα, τις οικογένειες των μαθητών – αθλητών, την πολιτική ηγεσία και τις αρμόδιες Διευθύνσεις του Υπουργείου Παιδείας.

Την αποστολή αποτελούσαν 21 συνοδοί-προπονητές και 70 μαθητές/τριες-αθλητές/τριες, οι οποίοι κατέκτησαν την 1η θέση των αθλημάτων του κλασσικού αθλητισμού, κολύμβησης, ενόργανης και ρυθμικής γυμναστικής, των πανελληνίων σχολικών αγώνων ΓΕΛ & ΕΠΑΛ Ελλάδας και Κύπρου σχολικού έτους 2021-22 τα οποία διοργανώθηκαν από το Υ.ΠΑΙ.Θ. μέσω της αρμόδιας Διεύθυνσης Φυσικής Αγωγής.

Ακολουθεί αναλυτική παρουσίαση των αθλητών, των επιδόσεων και των μεταλλίων

ΧΡΥΣΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ : 3

ΣΤΙΒΟΣ

Άγγελος Μαντζουράνης(4ο ΓΕΛ Αχαρνών)δισκοβολία 58,72

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Αγγελάκη Χαρά (Εκπαιδευτήρια Δούκα)) 50 μ. πρόσθιο με επίδοση 32.23

ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΣΤΙΚΗ

Παναγιώτα Λύτρα (1ο ΓΕΛ Χαλανδρίου) στεφάνι με 31,900 β.,

ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ :19

ΣΤΙΒΟΣ : 3

1. Γιώργος Παπαναστασίου(2ο ΕΠΑΛ Αμαρουσίου) ,σφυροβολία 76.23 μ.

2. Μαρία Αντωνιάδη (ΓΕΛ Διδυμότειχου) 110 εμπόδια με χρόνο 13:61 κάνοντας και πανελλήνιο ρεκόρ Γυναικών Κ18

3.Τα αγόρια στη μεγάλη σκυταλοδρομία(200Χ400Χ600Χ800 μ.) κατέκτησαν το ασημένιο μετάλλιο με τους Πέτρο Παπαγιάννη(ΕΠΑΛ Σητείας), Νικόλαο Σφακιωτάκη(1ο ΓΕΛ Ιλίου), Ανδρέας Γεωργίου(ΓΕΛ καμαρών Αχαΐας), Αλέξανδρο Σκούρτη( 12ο ΓΕΛ Πατρών) με επίδοση 4:30:38

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ : 12

1. Η Βασιλάκη Άρτεμις (1ο ΓΕΛ Αλικαρνασσού) 400 μ. ελεύθερο 4.19.09

2. Ο Κωνσταντίνος Ζαχαριάδης (16ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης,) 400μ. ελεύθερο 3.58.14

3. Ο Δημήτριος Τσαλιαγκός (BYRON COLLEGE Θεσσαλονίκης) 200 μ. πρόσθιο 2.17.24

4. Ο Μάριος Παναγιώτης Χρυσομάλλης (1ο ΕΠΑΛ Καλαμάτας) 100 μ. ελεύθερο 51.40

5. Σκυταλοδρομία 4×100 ελεύθερο μαθητών με τους Γιώργο Φύκατα (Ελληνικό Κολλέγιο Θεσσαλονίκης), Ορέστη Τσακτσίρα (5ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης), Κωνσταντίνο Ζαχαριάδη (16ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης, Μάριο Παναγιώτη Χρυσομάλλη (1ο ΕΠΑΛ Καλαμάτας) 3.27.23.

6. Σκυταλοδρομία 4Χ100 ελεύθερο μαθητριών με τις Άννα Αυγούστα Βλάχου (Εκπαιδευτήρια Παπαχαραλάμπους Αθήνα), Δανάη Γκογκόση (2ο ΓΕΛ Καισαριανής), Καλλιόπη Ζαΐμη (1ο ΓΕΛ Ν.Ηρακλείου Αττικής) , Ολγα Στούρα(1ο ΓΕΛ Αλεξανδρούπολης) 3.52.38.

7. Απόστολος Σίσκος (16ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης,) 200μ. ύπτιο 2.00.92

8. Άννα Αυγούστα Βλάχου(Εκπαιδευτήρια Σπύρος Παπαχαραλάμπους Αθήνα)100 μ. πεταλούδα 1.00.651.

9. Αγγελάκη Χαρά (Εκπαιδευτήρια Δούκα) 100 μ. πρόσθιο 1.10.95

10. Θεόδωρος Κυπριανίδης (3ο ΓΕΛ Σταυρούπολης) 100μ. πρόσθιο 1.04.57

11. Όλγα Στούρα (1ο ΓΕΛ Αλεξανδρούπολης) 200 μ. πεταλούδα 2.19.31

12. Σκυταλοδρομία 4×100 ελεύθερο μικτό με τις/τους Άννα Αυγούστα Βλάχου(Εκπαιδευτήρια Σπύρος Παπαχαραλάμπους Αθήνα), Μάριο Παναγιώτη Χρυσομάλλη (1ο ΕΠΑΛ Καλαμάτας), Δανάη Γκογκότση (2ο ΓΕΛ Καισαριανής), Ορέστη Τσακτσίρα (5ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης)3.39.33 νέο Πανελλήνιο ρεκόρ εφήβων -νεανίδων.

ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ : 4

  1. Παναγιώτα Λύτρα (1ο ΓΕΛ Χαλανδρίου)Σύνθετο ατομικό 118.250 β.
  2. Παναγιώτα Λύτρα (1ο ΓΕΛ Χαλανδρίου)στην μπάλα με 29,800 β.
  3. Παναγιώτα Λύτρα (1ο ΓΕΛ Χαλανδρίου)κορδέλα με 30,050 β.
  4. Εβίτα Γιαννοπούλου(2ο ΕΠΑΛ Ν.Σμύρνης)κορύνες με 30,100β.

ΧΑΛΚΙΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ : 12

ΣΤΙΒΟΣ : 6

1.  Δημήτρης Αντωνάτος (2ου ΓΕΛ Αργοστολίου), σφαιροβολία 18,91 μ.

2. Ευγενία Σχίζα (ΓΕΛ Νέας Αρτάκης) μήκος με άλμα 6,00 μ.

3. Σκυταλοδρομία κορίτσια 4Χ100 μ. με τις Σοφία Κωνσταντινίδου (Ιδ. Εκπαιδευτήρια Πλάτων), Άννα Μαρία Ίβιτς (Κολλέγιο Ψυχικού), Αναστασία Καρελά(6ο ΓΕΛ Πάτρας) και Μαρία Αντωνιάδη (ΓΕΛ Διδυμότειχου) , 47.88.

4.Αμαλία Φλώρου-Δημητριάδου (ΓΕΛ Θρακομακεδόνων)επί κοντώ 3.80 μ.

5. Αλέξανδρος Γρηγοριάδης (1ο ΕΠΑΛ Δράμας) ακοντισμό 71,62 μ.

6. Σκυταλοδρομία μεγαλη κορίτσια(200Χ400Χ600Χ800 μ.) Αναστασία Καρβουνά(5ο ΓΕΛ Περιστερίου), Αλκιστις Δέσποινα Γκιβιζίνη (1ο ΕΠΑΛ Ευόσμου), Αναστασία Μωραΐτη (ΓΕΛ Κερατέας), Λεμονιά Μαρίνα Κιούλου( 1ο ΓΕΛ Παλλήνης) με επίδοση 5:27:54

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ :5

1. Ορέστης Τσακτσίρας (5ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης) 100 μ. πεταλούδα 55.15

2. Βασίλειος Σοφικίτης (2ο Ομήρειο Λύκειο Νέας Σμύρνης), 400 μικτή ατομική με 4.27.75

3. Χρήστος Πασχάλης (2ο ΓΕΛ Πειραιά), 50 μ. ελεύθερο 23.71

4. Σκυταλοδρομία 4×100 μικτή ομαδική μαθητών Κωνσταντίνο Μητσιάνη (1ο ΓΕΛ Νάουσας), Θεόδωρο Κυπριανίδη(3ο ΓΕΛ Σταυρούπολης), Άγγελο Αθανάσιο Βαγδατζόγλου (2ο ΓΕΛ Θερμαϊκού, Ορέστη Τσακτσίρα (5ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης) με επίδοση 3.48.68

5. Σκυταλοδρομία 4Χ100 μικτή ομαδική μαθητριών με τις Άννα Ζάμπρου (3ο ΓΕΛ Κοζανης), Άρτεμις Βασιλάκη (1ο ΓΕΛ Αλικαρνασσού), Άννα Αυγούστα Βλάχου(Εκπαιδευτήρια Σπύρος Παπαχαραλάμπους Αθήνα), Δανάη Γκογκότση (2ο ΓΕΛ Καισαριανής) με επίδοση 4.16.71

ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ :1

1. Παναγιώτα Λύτρα (1ο ΓΕΛ Χαλανδρίου)στις κορύνες με 29,500 β.,

Αναλυτικά στην Ελληνική αποστολή συμμετείχαν εβδομήντα (70) μαθητές/τριες-αθλητές/τριες και μαθήτριες:

Α ΕΝΟΡΓΑΝΗ/ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

ΜΑΘΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ

Α/ΑΑΘΛΗΜΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΣΧΟΛΕΙΟ
ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΠΑΓΩΝΗ ΑΡΕΤΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ3ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΔΕ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ6ο ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ, ΔΔΕ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΚΥΡΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ4ο ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΔΕ ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΧΡΙΣΤΟΦΟΡΗ ΜΑΡΙΑ1ο ΕΠΑΛ ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΔΕ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΝΑΝΤΙΑ1ο ΕΠΑΛ ΑΧΑΡΝΩΝ ΔΔΕ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ20ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΔΕ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ.
ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΤΣΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ11ο ΓΕΛ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΔΕ Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΤΡΙΤΣΙΝΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ1ο ΕΠΑΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΔΕ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΜΠΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ7ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΔΕ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΔΕ ΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΛΥΤΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ, ΔΔΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2ο ΕΠΑΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΔΔΕ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΓΑΛΑΤΑ ΧΡΥΣΗΓΕΛ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΔΔΕ ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΚΟΜΨΕΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ3ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ, ΔΔΕ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Β. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΜΑΘΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΧΑΡΑ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑΣ ΔΔΕ Β’ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΒΑΓΔΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2ο ΓΕΛ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΔΔΕ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ
1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΔΔΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΝΑ-ΑΥΓΟΥΣΤΑ 
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ  ΣΠΥΡΟΣ  ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΔΕ Γ’ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΔΑΝΑΗ ΓΚΟΓΚΟΣΗ
2 ΓΕΛ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑ ΔΔΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΖΑΪΜΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
1Ο ΓΕΛ ΝΕΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΔΕ Β΄ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΖΑΜΠΡΟΥ ΑΝΝΑ3Ο ΓΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ ΔΔΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ16ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΖΙΑΜΠΡΑΣ ΑΡΙΩΝ
13ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΔΕ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΕΥΤΥΧΙΑ3 ΕΠΑΛ ΒΟΛΟΥ ΔΔΕ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΚΑΛΤΕΖΙΩΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ  ΔΔΕ Β΄ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΚΥΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3Ο ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΔΕ ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΜΗΤΣΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ ΔΔΕ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
XΡΗΣΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ2Ο ΓΕΛ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΔΕ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΣΙΣΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ16Ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΔΕ Δ.ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΟΦΙΚΙΤΗΣ
2ο ΟΜΗΡΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΔΔΕ Δ΄ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΣΤΟΥΡΑ ΟΛΓΑ
1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΔΕ ΕΒΡΟΥ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ ΝΑΤΑΛΙΑΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΔΔΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΤΣΑΚΤΣΙΡΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ5 ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΝΙΚΗΣ ΔΔΕ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΤΣΑΛΙΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
BYRON COLLEGE ΔΔΕΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΦΥΚΑΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
KHARA AGAPI1 ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΝΑΔΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΔΕ Α ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1ο ΕΠΑΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΔΕ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΨΩΜΙΑΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑΙΔ. ΓΕΛ ‘’ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΛΑΜΠΙΡΗ’’ ΔΔΕ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ

Γ. ΜΑΘΗΤΕΣ/ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ ΣΤΙΒΟΥ

ΣΤΙΒΟΣ
ΤΑΣΣΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝΑΡΣΑΚΕΙΟ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΔΔΕ ΑΝΑΤ. ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΣΤΙΒΟΣ
ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΔΔΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΙΒΟΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣΕΠΑΛ ΣΗΤΕΙΑΣ ΔΔΕ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΣΤΙΒΟΣ
ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ12Ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΩΝ ΔΔΕ ΑΧΑΪΑΣ
ΣΤΙΒΟΣ
ΤΑΣΣΙΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΓΕΛ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΔΔΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΤΙΒΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣΓΕΛ ΚΑΜΑΡΩΝ ΔΔΕ ΑΧΑΪΑΣ
ΣΤΙΒΟΣ
ΒΑΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1Ο ΓΕΛ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΔΔΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΙΒΟΣ
ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1Ο ΓΕΛ ΙΛΙΟΥ ΔΔΕ Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΙΒΟΣ
ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ4ο ΓΕΛ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΤΙΒΟΣ
ΜΙΤΑ ΑΝΤΡΕΑ1Ο ΓΕΛ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΔΔΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΣΤΙΒΟΣ
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2Ο ΕΠΑΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΔΔΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΙΒΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1Ο ΕΠΑΛ ΔΡΑΜΑΣ ΔΔΕ ΔΡΑΜΑΣ
ΣΤΙΒΟΣ
ΧΗΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2Ο ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΔΕ ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΣΤΙΒΟΣ
ΚΡΙΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣΓΕΛ ΣΟΡΩΝΗΣ ΔΔΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΣΤΙΒΟΣ
ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ2Ο ΓΕΛ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ ΔΔΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΣΤΙΒΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ3Ο ΕΠΑΛ ΒΟΛΟΥ ΔΔΕ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΣΤΙΒΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑΙΔΙΩΤΙΚΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΔΔΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΣΤΙΒΟΣ
ΚΑΡΕΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ6Ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΑΣ ΔΔΕ ΑΧΑΪΑΣ
ΣΤΙΒΟΣ
ΙΒΙΤΣ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΔΔΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΙΒΟΣ
ΜΩΡΑΪΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΓΕΛ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΔΔΕ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΤΙΒΟΣ
ΓΚΙΒΙΖΙΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ1Ο ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΔΕ ΔΥΤ.ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΣΤΙΒΟΣ
ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΜΑΡΙΑ1Ο ΕΠΑΛ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΔΔΕ ΗΛΕΙΑΣ
ΣΤΙΒΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑΓΕΛ ΔΙΔΥΜΟΤΟΙΧΟΥ ΔΔΕ ΕΒΡΟΥ
ΣΤΙΒΟΣ
ΚΙΟΥΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ ΜΑΡΙΝΑ1Ο ΓΕΛ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΔΔΕ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΤΙΒΟΣ
ΚΑΡΒΟΥΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΣ.5Ο ΓΕΛ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΔΕ Γ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΙΒΟΣ
ΑΛΕΞΕΕΒΑ ΜΑΡΙΑΓΕΝΙΚΟ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΔΕ ΑΝ. ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΣΤΙΒΟΣ
ΓΚΑΝΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ1Ο ΓΕΛ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΔΔΕ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΣΤΙΒΟΣ
ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗΕΠΑΛ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΔΔΕ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΤΙΒΟΣ
ΜΑΡΙΝΟΥ ΡΩΞΑΝΗ ΧΡΥΣΟΠΗΓΗ1Ο ΓΕΛ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΔΔΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΣΤΙΒΟΣ
ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝΙΑΓΕΛ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΔΔΕ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΣΤΙΒΟΣ
ΦΛΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΜΑΛΙΑΓΕΛ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΔΔΕ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΤΙΒΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ1Ο ΕΠΑΛ ΔΡΑΜΑΣ ΔΔΕ ΔΡΑΜΑΣ
Antonis Tsagronis
Antonis Tsagronis
Αντώνης Τσαγκρώνης  Αρχισυντάκτης: Αtticanews.gr  iNews – Newspaper – iRadio - iTV e-mail : editor@atticanews.gr , a.tsagronis@gmail.com AtticaNews Radio:  http://www.atticanews.gr Facebook: @Αντώνης Τσαγκρώνης Facebook: @Atticanews.gr https://www.facebook.com/Atticanewsgr-111129274130/ YouTube: https://www.youtube.com/Antonis%20Tsagronis Twitter: #AtticanewsGr Instagram:Antonis_Tsagronis (διαπιστευμένος δημοσιογράφος στο Προεδρίας της Δημοκρατίας, Υπ. Εξωτερικών, Υπ. Πολιτισμού & Αθλητισμού, Υπ. Παιδείας και Θρησκευμάτων, Υπ. Τουρισμού, Υπ. Υγείας, , Yπ. Εργασίας & Κοινωνικών Υποθέσεων, Υπ. Προστασίας του Πολίτη, Υπ. Μετανάστευσης και Ασύλου)

Related Articles

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΡΘΡΑ

Facebook